| fanmiraculos a întrebat:

Hei! Care e cea mai ciudată/amuzantă întâmplare pe care ați trăit-o?

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Hmm, greu de raspuns, uite una recenta :

Eram la ora de info si profesoara pleaca din clasa. Un coleg vrea sa iasa afara in timpul asta si vede ca usa nu se deschide. Striga "Ba, ne-a incuiat profa!"
Si se aude de afara : "Nu v-am inchiuat, dar s-a blocat usa"

Cu siguranta nu e cea mai amuzanta, dar alta nu imi amintesc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergeam repede pe holul unui mare magazin. În loc de ieșire, am nimerit pe lângă, exact în geamul bine spălat.
Geamul a rezistat. Capul meu... așa și așa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce amuzant...laughing