| BriannaSwift a întrebat:

Hei.
Care este limba voastra preferata?
De unde sunteti?
Cati ani aveti?

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Engleza, sunt din Turcia am 16 ani :3

| BriannaSwift explică (pentru Clorox):

Eu am 16 ani jumatate!
Sunt din America (locuiesc in Los Angeles), de fapt m-am mutat acum 9 ani aici!
Tatal meu e roman, iar mama e din America!
Limba mea preferata este suedeza!

| Clorox a răspuns (pentru BriannaSwift):

Foarte frumos happy

20 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Româna.
Vrei să ne vizitezi?
Destui.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Intr-un final ai realizat si tu ca nu trebuie sa te stie lumea si ca nu e important sa dai din casa!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Wtf?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Mura-n gura vrei? Te-am aprobat,, nu e deloc ok sa te divulgi undeva, ai inceput sa nu mai dai din casa, te felicit.
Din cauza voastra, stam iar 1 etapa pe bara,, meci amanat in campionat

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Și dădeam? Eu dau cui vreau eu și cui am chef. E vreo problemă cu asta?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Esti cu fata la cearceaf? Glumeam cu tine si te-ai aprins mai ceva ca Maracana/

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ha ha. Ce mai glumă. Data viitoare găsește una fără să implici ceea ce fac eu. E normal să nu îmi placă, până la urmă și la tine cred că primează aceeași filosofie după cum văd. Fiecare cu treaba lui.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Diavolisorule, evident.
Ti-am zis, glumeam cu tine, ai o aura mai misterioasa de fel

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Nu mai misterioasă decât a ta. Te văd mereu pe aici dar nu știu absolut nimic despre tine, decât că ești tunar.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

E suficient sa stii ca sunt tunar de cand imi place fotbalul si de cand il inteleg.
Eu sunt mai misterios de fire,, sau asa dau senzatia pentru ca nu prea ma detaliez in mare parte/
Mi-ai cerut tu anii si numele in trecut

| deeeaqq a răspuns:

Engleza
Sunt din România
Puțini

| PersonajFictiv a răspuns:

1.Of,sa fie fina, umeda, sa stie sa se joace smug
2.Nu conteaza
3.Nu conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cheama Andreea, am 17 ani, sunt din Craiova si imi place limba germana.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Wunderschöne

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie imi place foarte mult limba engleza =desi o uram in generala, norvergiana are asa un accent masculin o ador, limba romana nu e urata trebuie sa recunosc e o limba vocala, limba spaniola e o limba sexy

Timisoara, 27

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ai uitat sa zici cum te cheama daca tot mi-ai raspuns miebatting eyelashes

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ray

| Diance a răspuns:

Franceza.
Romania.
Sunt mica, conteaza?