| BadAngel3 a întrebat:

Hei, cine crede in spirite? Ce parere aveti de persoanele care spun ca au vazut fantome?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca se mint singure banuiesc ca asta le dovedeste viata de apoi dupa care tanjim cu toti, eu personal nu cred

| T0T a răspuns:

Or exista, acum nu pot eu să spun că unul care zice că a văzut ceva, n-a văzut de fapt acel ceva sau era nebun. Adică cine aș fi eu să infirm ce vede unul și altul în cazul în care nu știu?

| J0B0MAT a răspuns:

Eu cred in spiritul meu.Nu am nicio parere despre persoanele care spun ca au vazut fantome pentru ca nu am intalnit pana acum nicio astfel de persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca au probleme cu capul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca exista spirite rele si bune. De exemplu ingerii sunt spirite. Dar in fantome nu cred!