| lovegirl15 a întrebat:

Ce parere aveti despre lucrurile paranormale? Credeti in spirite, fantome si chestii de astea? A-ti patit vreodata ceva straniu?

Răspuns Câştigător
| adele24 a răspuns:

Hmm, acum aprox. 2 ani obisnuiam impreuna cu prietena mea cea mai buna sa credem ca suntem victimele unor stranii intamplari paranormale. Acum, ca am crescut, nu stiu sincer ce sa mai cred, unele lucruri s-au clarificat, insa altele raman mistere pana astazi. Cum de exemplu, sa primesti telefoane cu numar ascuns timp de 3 luni, sa nu auzi nici un sunet cand raspunzi, sa nu ti se inchida telefonul indiferent de cat timp e apelul, iar peste cateva luni... sa descoperi ca TU faci telefonul sa sune, doar gandindu-te.

2 răspunsuri:
| EllaCikka a răspuns:

Bună mi se întîmplă mereu să văd lucruri stranii...

| walstar a răspuns:

Normal ca exista doar cand te uiti noaptea in jur si nu vezi nimic si din senin apare o fata din aia necunoscuta te sperii. mi s-a intamplat la bunici cand eram afara si ma uitam pe strada si nu era nimeni si pe urma m-am uitat mai atent si era o umbra alba care nu avea picioare cu cap de om si o fata stranie.in momentul ala era sa fac infarctlaughinglaughinglaughing vorbesc serios. FUNDA