| ZoZoHeart a întrebat:

Hei! Cine joaca ladypopular ma ajuta si pe mine putin? Sunt nivelul 0 si imi zice la goals ca trebuie sa ii fac un nou hairstyle cu codite si sa-i fac parul negru... Dar problema mea este ca de fiecare data cand ma duc acolo pe pagina aia la haircut si dau click pe tunsoarea aia nu se intampla nimic. Ce sa fac? Vreau si eu sa trec nivelul 1...
crying
Fundita! Va rog raspundeti repede am nevoie...

Răspuns Câştigător
| sely_1963 a răspuns:

Mergi acolo la hairstyle ai dai cklik pe coditele negre siti apare culoarea neagra si multe alte culori tu dai click pe niagra apoi in stinga arata domnisoara si scrie salveaza infatisare si gata cred ca tiam ajutata fundita te rog mult

3 răspunsuri:
| PinkY a răspuns:

Cand dai click pe tunsoare iti apare paleta de culori. Alege o culoare, iar apoi du-te la cosul de cumparaturi.

| ZoZoHeart explică:

Nu, mie nu-mi apare paleta de culori!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar care e tunsoarea? Codite impletite sau doua cozi normale? La Harirstyles sau la Harir Extensions? Plssss... ajutati-ma!