| TheMoon15 a întrebat:

Hei! Daca nu mananc deloc, e posibil sa chelesc sau sa imi rup oasele, astfel rezultand in pierderea inaltimii? E posibil sa se intample asta chiar daca nu am lucrurile astea doua in genetica? Am auzit pe forumuri cauzele daca nu mai mananci si cele doua erau prezentate. Intreb pur teoretic

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu scazi în înălțime nu chelești, dar vei muri, asta depinde de câtă grasime ai

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Daca nu mananci deloc mori cu mult inainte sa se intample ambele.