| Pufulete21 a întrebat:

Hei.Deci sa încep cu începutul.Aseara am visat ca unchiul meu a murit.Cu toate ca el chiar a murit acum 7 luni.Nu știu Cum dar parcă eu i-am făcut ceva îngrozitor sa moara.Nu îmi mai amintesc.
Ce înseamnă?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Nu inseamna absolut nimic! Pur si simplu te-ai gandit la unchiul tau in timpul zilei (chiar si inainte sa adormi) si de aceea ai visat asa ceva.
Visele sunt un fel de scenete create de creierul tau cu ajutorul informatiilor pe care tot tu i le-ai oferit.
Ce inseamna asta?
Nu ai facut absolut nimic gresit sau ceva de genul, pur si simplu te-ai gandit la unchiul tau si l-ai visat.
Tu stiai ca a murit (adica aveai aceasta informatie in minte) si de acolo a luat-o si creierul tau cand a conceput acest vis.
Nu inseamna absolut nimic, chiar este un vis mai mult decat obisnuit pe care il au foarte multi oameni atunci cand le moare o ruda draga.
Succes!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU inseamna nimic, e doar un vis! big grin

| Kenya a răspuns:

E un vis doar. Incearca sa-l uiti