| anonim_4396 a întrebat:

Hei-hei! Aș dori și eu niște păreri de la cei care au telefonul Samsung Galaxy S4.

4 răspunsuri:
| BornToBeLoved a răspuns:

In 2,3
Luni se
Blocheaza, o sa iti dea
Multe erori! Alege iphone! Trust
Me

| LenoreVoldaren a răspuns (pentru BornToBeLoved):

Nu aș crede așa ceva! Eu în general am încredere în Samsung! Am un Galaxy Ace 2 care îl am de un an jumate și e bun și acum, la limita posibilităților sale. Nu o am cu mărul, scuze.

| AllexStefanPhoto19 a răspuns:

S4 e fain e slim, e interesant, dar sa ai grija la el deoarece il poti strica usor daca il scapi.

| Lorena07 a răspuns:

S4 este rezistent daca il scapi jos nu se sparge asa de repede....are spatiu disponibil mult sie foarte rapid! funda?