| Bo9dY a întrebat:

Bunaziua!
As dori pareri (avantaje, dezavantaje) pentru telefonul Samsung Galaxy Ace Plus.
Dau funda la cel mai bun comentariu.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ayskle a răspuns:

Buna si tie!
Designul telefonului este unul bun si stilat cu colturi rotunjite si suptafata lucioasa.Ecranul este acceptabil nu este cine stie ce dar este destul de bun.Problema esta ca acestui telefon ii lipseste o comera frontala si un ecran anti-zgarieturi.Samsung a promis acestui telefon un sistem de operare Android 4.0 dar care nu va ajunge la 5.0 Jellybean.Memoria interna este de 3.00 GB dar folosibila este de doar 2.70 GB.Problema acestui telefon ar fi procesorul destul de invechit ce nu mai poate suporta prea bine procesarea datelor complexe si a aplicatiilor de astazi precum redarea videoclipurilor in format HD.
Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| SpecialistIT a răspuns:

Dupa mine e un telefon foarte bun.
Pret aici: http://www.mediadot.ro/......-dark-blue

Bafta!

| mihaelapestrita a răspuns:

Buna! Avantaje/dezavantaje comparativ cu ce? Iti recomand sa vezi detaliile de aici http://is.gd/gn0HRQ si in acelasi timp, pe acelasi site, sa faci o compartaie intre 2-3 telefoane pentru a vedea avantaje/dezavantaje.