Întrebare recomandată | AlexandraExTPU a întrebat:

Hei, hei, hei draga comunitate!

In anii care-au trecut de cand nu mai sunt Alexandra - TPU.ro, m-am ocupat de un job nou si de Facultatea de Psihologie. Sper sa o termin in aceasta vara, asa ca lucrez intens la lucrarea de licenta.
Pentru asta, mi-ar prinde suuuuuuper bine raspunsurile voastre la acest chestionar: https://goo.gl/forms/I7ZchlHdbaSMIjkW2 Gasiti in link toate explicatiile necesare happy

Evident, dau funda si recunostinta mea eterna!

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bună, Alexandra. Bine te-ai întors!
Ţi-am răspuns cu drag (mai ales că subiectul este unul atractiv pentru mine). Sper să-ţi fie de folos. Să ne scrii cum a fost (la licenţă adică). Succes! happy

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Am completat sondajul, desi nu am prea inteles legatura cu animalele de companie. Imi pare rau ca, la regiunea in care locuiesc, am recurs la un mic subterfugiu, pentru ca acum nu mai locuiesc in Romania. Sper sa nu fie prea grav.

| Fatamuntilor a răspuns:

Am trimis si eu! Succes!

| LoveSleep a răspuns:

Oare ce pot face eu cu recunoștința ta eternă?

P.S: Ai mâncat un "ce" la "In regiune locuiesti? *"

| WaterDrop a răspuns:

Mi-a fost recomandata aceasta intrebare si doar de aceea voi raspunde la ea. Gata, am terminat, intrebarea nu chestionarul desigur, o zi frumoasaaaa sa ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Răspunsul dvs. a fost înregistrat."
Cu placere :3

| CdeMetal a răspuns:

Gata, l-am făcut.

| immaBeast a răspuns:

Gata.

| Bogdan2111s a răspuns:

Gata big grin

| AlexiaSandra2003 a răspuns:

Dap am facut chestionarul...dar eu sunt mutata in Germania si am bifat ca sunt din Transilvania pentru că acolo m-am nascut... sper ca e ok

| AlinDX7 a răspuns:

Am facut si eu chestionarul tau. Succesc