| Madalina_8524 a întrebat:

Hei hei, sunt noua pe aici si nu prea stiu cum sta treaba laughing. hmm. ma gandeam la un subiect destul de interesant, ce carti ati mai citit de curand?

6 răspunsuri:
| Mentaa a răspuns:

Paii. thinking De curand, am terminat de citit:
-'Crima din Orient Express' de Agatha Christie
-'The Diay of a Wimpy Kid' de Jeff Kinney (vol. I si II)
-'Inima de cerneala' sau ' Ink Heart' de Cornelia Funke

| CartideCitit a răspuns:

"Pot spune doar că este păcat să nu le citeşti":
Călăul de Jo Nesbo
Tabloul Pierdut de Jonathan Harr
Jocurile Foamei de Suzanne Collins
Pentru toate de mai sus, si pentru multe alte carti bune, gasesti recenzii pe http://www.cartidecitit.ro

| CoolSaku a răspuns:

Acum citesc Shogun.

| QueenOfLeon a răspuns:

Am recitit 'Pe Aripile Vantului' si m-am apucat aseara de 'The Notebook' happy

| UrsuletulCacao a răspuns:

Heidi,Legendele,2012

| Madalina_8524 explică:

Hmm Agatha Christie este una din scriitoarele mele preferate iar Crima din Orient Express si 10 negrii mititei sunt cartile pe care le iubesc cel mai mult