| Alex99_5691 a întrebat:

Hei imi da erare la un joc cand vreau sa intru l-am jucat 1 si apoi mi-a dat urmatoare eroare: Microsoft Visual C++ Runtime lybrary asa si jos imi zice runtime eror imi zice Program si unde e jocu bagat si mai jos scrie R6002
-floating point support not loaded. ce trebuie sa-i fac sa-mi mearga? dau funda:X [jocul acela e un joc online[talisman]]

1 răspuns:
| danyelo112 a răspuns:

Cauta pe net versiunea de Microsoft c++ de care ai nevoie...jocul a fost facut in acel tip de Microsoft visual c++. trebuie doar sa il descarci si sa il instalezi si o sa mearga