| Io4 a întrebat:

Hei, imi poate spune cineva cum adaug prieteni? mi-am facut cont abia ieri si sunt pe dinafara putin. multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intri pe profilul unui user, ai optiunea "adauga prieten". El va accepta sau refuza cererea.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru funda. Inteleg ca te-ai descurcat si ai prieteni acum.

| Io4 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc si eu...am dat funda pentru ca am reusit da, si pentru ca ai fost singurul care a raspuns chiar daca m`am descurcat inainte.hehe