| Joker1958 a întrebat:

Hei, in vacanta am facut sex cu o prietena si era sa ramana insarcinata am fost atat de speriat incat am promis in fata lui Dumnezeu ca daca nu se intampla nimic nu mai fac sex cu ea pana la sf anului dar am incalcat promisiunea de cateva ori... ce ar trebui sa fac adica ca sa imi fie iertata greseala?big grin

Răspuns Câştigător
| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Joker: "The world is nothing but a big, demented, monstruos gag."

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai poti face nimic, mai ales multi tineri ca tine fac prostia asta si cine stie daca Dumnezeu ii iarta, e alegerea lui.

regis
| regis a răspuns:

Sa folosesti prezervativul.

| EmaS a răspuns:

Sa nu mai faci, sau sa va casatoriti inaintea lui Dumnezeu, si atunci nu este pacat.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

He he! Zi mersi si da acolo in continuare laughing. Dar ai grija cu protectia de rigoare. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te casatoresti cu ea.asa ai voie sa faci si sex si nici nu are de ce sa-ti fie frica.e a ta.si in fata domnului nu e pacat, ca el ne-a spus cresteti si va inmultiti, si umpleti pamantul.

| sandra2012 a răspuns:

Eu ma certasem odata cu iubitul meu si i-am promis lui Dumnezeu ca daca ma ajuta sa ma impac cu el, nu mai fumez. Dar nu mi-am tinut promisiunea. A doua oara la fel. Ei bine, a treia oara ne-am despartit definitiv.