| AsiSoyYo a întrebat:

Care este cel mai frumos loc vizitat de voi vreodata?
Orasul care mi-a placut cel mai mult este New York ca a trebuie sa merg acolo la nasamea de craciun. Si imi place si Spania[Madrid si Barcelona] > aici am fost acum 1 an ca am avut acolo o prietena dea lu maicamea care se casatorea si a vrut sa fim noi nasii si am stat acolo toata vara laughing

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Mi se pare mie sau te cam lauzi?thinking

| AsiSoyYo explică:

Nu am laud... are ceva daca vam pus intrebarea si daca raspund sincer... eu nu mint. Daca merg la nasamea sau la o prietena in alta tara inseamna ca ma laud?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie happy

| ema21 a răspuns:

Singapore.fa o vacanta la Marine Sads Bay.