| AGirlWithDreams a întrebat:

Hei lume :* am si eu o mica nelamurire daca ma puteti ajuta. Vorbesc cu un baiat, in fine...ne-am intalnit a fost totul super ok. Cand ne-am intalnit s-a comportat foarte frumos, la telefon cand vorbim pare de asemenea totul perfect dar cand vorbim prin mesaje e ataaaat atat de tacut. Abia scrie ceva, si daca scrie imi trimite numai emoticoane, sau mai nou se uita la mesaj si raspunde cam dupa ceva timp. Eu nu-s tiu ce sa mai cred...voi ce spuneti. II e sila sa scrie sau ce laughing sunt eu prea paranoica? tongue multumesc :X

1 răspuns:
| RainmakerX a răspuns:

Buna! Nici eu nu sunt un fan al mesajelor.
Asta nu ar trebui sa te descurajeze. Baietilor nu le place sa stea sa scrie mesaje.Cel putin nu tuturor banuiesc.
Eu cred ca tine foarte mult la tine doar ca nu se simte confortabil sa vorbeasca prin mesaje cu o persoana pe care o place.
Iti urez o seara placuta in continuare!