| deutza a întrebat:

Deci sunt foarte geloasa si nu stiu ce sa ma fac cu gelozia asta.Mai nou am aflat ca prietenul meu are in telefon poze cu alta dar cu mine nu si ca s-a intalnit cu fata aceea si mie nu mi-a spus asta numai ieri. Vorbesc toata ziua ori prin mesaje ori la telefon. Mie de abia imi trimite un mesaj intr-o zi.Chiar nu stiu ce sa cred. El zice sa am incredere in el dar nu stiu, sunt foarte geloasa. Spuneti-mi ca e doar in mintea mea ca sunt mai mult decat amici!straight face

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Poate asa e, insa ar trebui sa ai grijawinkingPoate daca avea ceva de ascuns nu tsinea poze cu ea in telefon sau mesajele sau apelurile.Nu iti sugerez sa faci acelasi lucru, dar eu in locul tau l'as fi pus sa se jure.Chiar daca nu e bine ce fac, asa m-am invatsat si e cea mai sigura cale. Dar sa nu se jure pe tine laughing

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, amicii nu vorbesc prin mesaje sau la telefon toata ziua, asta e clar.Prima oara ar trebui sa te convingi singura daca chiar e adevarat si apoi sa porti o discutie cu el.Esti sigura ca vb.cu ea? Ai vazut pozele la el pe telefon? Daca ai aflat asa din auzite, atunci nu te increde prea tare ca ar fi adevarat.Nu acuza daca nu sti sigur; fi cu incredere in el pana la proba contrarie. Daca te vei convinge ca e asa, discuta cu el si intreaba-l care este relatia cu acea tipa, iar daca nu iti va raspunde clar, atunci pune-l sa o sune pe ea sau sa te puna fata in fata cu ea si sa discutati toti 3 sa te convinga ca nu are o relatie amoroasa cu ea.
Nu e bine sa fi asa geloasa, gelozia distruge multe cupluri.

| Libelle a răspuns:

Mamaaa...cred ca as lua foc in locul tau...

| irina20 a răspuns:

Deja ti-a demonstrat cam cat insemi tu pentru el. Te inseala.Si parca incearca sa ascunda relatia cu tine decat cu ea.Mai bine lasa-l si vedeti de treaba ta.Sunt o gramada de baieti draguti cu care ai putea socializa.Bafta!

| Annye_2425 a răspuns:

Nu te simti in plus? laughing de parca pe aia ar inselao cu tine daca e asa cum spui"cu ea vbeste la tel cu ea are poza pe tel cu ea se intalneste" tu nimic din toate astea? pai in locul tau nici nu asi mi sta cu el e atat de evident ca te inseala. baieti suuuunt nu e ultimul sa stiioh go on :*

| jolie a răspuns:

Pai ai si motive sa fii geloasa eu in locul tau i-as fi demolatbig grin

| deutza explică:

Monyk am vazut eu pozele cu tipa aia in telefon la elsad orice mesaj primeste un ultimul timp si sunt de fata merge in camera aialalta si raspunde. Odata am fost in conferinta pe skype cu el si prietenii lui si eu i-am zis ca ma duc pana la toaleta si cand am venit inapoi am auzit ca vorbesc despre asta si l-am intrebat ca ce realtie are cu ea si a spus ca sunt doar amici dar pe mine ma deranjeaza si i-am spus da nimicoh go on

| deutza explică:

Diana si eu as lua foc... dar incerc sa ma abtinrolling on the floornu de alta dar sunt e cam costisitor...si pe criza astalaughing