| Guitarlove a întrebat:

Hei, maine am lucrare la romana din vocabular sad. Sinonime, antonime... derivarea si e mult de invatat. De abia am repetat prima oara si mai repet inca o data laughing ca sa fiu sigura. Cine imi ureaza succes? >:"

7 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Mult succes!winking ca si azi ne-a ascultat profa de rom tot din astea si ne-o dat la note de 1 laughing, da tu sa iei 10!winking kiss

| juniper a răspuns:

Mult succes, ai sa reusesti si oricum nu-ti da din ce n-ai invatat, poate diferite, dar nu grelewinking

| arysa a răspuns:

Bafta...concentreaza-te si o sa reusestiwinking

mlm
| mlm a răspuns:

Important este ca maine la test sa te concentrezi asupra subiectului dat, de rest nu iti fa probleme, daca ai invatat si esti sigura ca va fi bine nu trebuie sa-ti faci prea mari probleme.Bafta multa si sa ne spui si nou ce nota ai luat, sa te felicitam.

| M4RK a răspuns:

Succes la lucrare sa iei o nota mare:10*happy

| alexandra_3253 a răspuns:

Succes sh sa fi atenta... 11 sa iei! pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:d