| JustStitch a întrebat:

Hei,mi-am cumparat mașina și azi am facut sfeștanie la mașina. Voi faceți asta? Am intalnit persoane care nu cred că e nevoie de sfințirea mașinii? Voi ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| Dorotheea21 a răspuns:

Hey! Nu te.am mai vazut de ani. happy
Nu te lua dupa necredinciosi, acestia vor arde.winking
Am facut la a mea trei sfestanii si o exorcizare, daca diavolii de politisti, uneltele satanei imi dadeau voie, agatam si Crucea de pe Caraiman la oglinda.
Chiar, cunosti un popa capabil in Mamaia? Ca mi.am luat un telefon care mi.a crescut statutul social.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Dorotheea21):

Nu te supara, cand e programata "arderea" aia?
Si pe cine ard necredinciosii? thinking
Putine detalii, te rog!
Chiar as arde ceva.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

A fost o gluma, il cunosc pe tipul care a pus intrebarea.
Chiar ai crezut ca am facut sfestanie la masina si ca urmeaza telefonul?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Dorotheea21):

Eu voiam doar sa ma ard... Credeam ca e un prilej bun sad

| Dorotheea21 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Bine. happy
Succes.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici pana nu mai faci, nici benzina nu se mai termina de acum

| Wr3nch a răspuns:

Sfestanie la masina, morlaughing) Normal ca nu e nevoie, dar no, trebuie sa faca si popa un ban in plus.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu mi-am sfintit niciodata masinile cumparate. Nici nu-mi fac cruce cand plec la drum. Nici nu zic Doamne ajuta.
Daca Dumnezeu vrea sa ma ajute, ma ajuta fara sa-i cer, ca se spune ca atotputernic si atotstiutor. Daca asa, de ce sa-l mai deranjez cu ceea ce el stie.
Cat priveste apa sfintita, ea este o gaselnita a crestinismului.

| RoCkKiD a răspuns:

Felicitari, asta o sa o faca imuna la impact. bani bine investiti.

| RKBlue a răspuns:

Scuze, nu sunt un disperat, dar nu ma pot abtine:
Persoane care nu cred.

De ce ai face asta? Sa castige si popa saracu un ban in plus?
Accident poti face oricand, nu conteaza daca masina e sfintita si are 100000000000 de cruciulite si iconite.
La fel e si cu carnetul de note... poti sa ai un milion de iconite, daca nu stii ce faci nu te ajuta cu nimic(oricum nu te ajuta)

Răspuns utilizator avertizat