| kkkk a întrebat:

Hei.mi se observa putin mustata..firele de par sunt mici dar dese..credeti ca daca incerc sa le indepartez cu lama, aceasta nu va taia firele si imi va taia din piele? straight facestraight facehappy. funda

3 răspunsuri:
| TooManyXoxoA a răspuns:

Incearca cu benzi de cearahappy..Cand le indepartezi cu lama cresc mai dese si mai groase firele de parbig grin

| SerafimHD a răspuns:

Nu iti taie pilea si dai cu GILETTE

| Solsagan a răspuns:

Nu fi proastă.
Există saloane de cosmetică şi benzi cu ceară pentru faţă.
Dacă o faci cu lama, o să crească repede şi firele o să fie mai lungi, în consecinţă o să se vadă mai rău.