| Vanessa95 a întrebat:

Hei nu stiu ce sa citesc mai intai twilight sau jurnalele vampirilor? care e mai interesanta? mentionez ca ma plictisesc repede de cartihappyfunda

2 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

N-am citit twilight dar chiar mi-a placut jurnalele vampirilor mi-am luat toata seria si crede-ma ca nu o sa te plictisesti.

| CartideCitit a răspuns:

Citeste-le pe amandoua. Pentru colectia "Jurnalele Vampirilor" gasesti recenzii aici: http://www.cartidecitit.ro/......Carti-Bune Lectura placuta!