| Clorox a întrebat:

Hei prieteni, azi mi-a intrat o geană în ochi și am încercat s-o scot cu mâna, problema este că s-a dus sub pleoape și nu a mai ieșit, acum nu o simt, ce credeți că s-a întâmplat cu ea?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Mai mult ca sigur a iesit de acolo, ai dat-o jos,, altfel te jena in ultimul hal

| Clorox explică (pentru Drimmero):

Sper că a ieșit happy

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

A iesit,, suta-n milion ti-o zic!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Http://giphy.com/gifs/arsenal-mesut-zil-afc-wu7QHQiRcCfq8

Since the Premier League started, Arsenal have spent 3, 305 days in 4th place.
The equivalent of 9 years

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Una buna ar fi asta : de cand a plecat SAF,, Yawnited termina sub Arsenal in clasament, daca noi mai prindem din cand in cand cate-un 'scaun',, voi ce mai prindeti? Trag un ochi pe clasament si ghici ce vad,, Utd pe locul 6... sa rad de voi? Ne' sunteti prea amarati.
Uite una si mai bune,, James Milner nascut in Leeds,, jucator al lui City si marcator in derby-ul de duminica in tricoul lui Pool bwhahahahahaha

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Marcator din penalty.
A mea face toți bani, are și un giff care pe mine unul m-a amuzat copios. Iar cât despre clasament, ai grijă, să nu vă ajungem.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Incep putin sa ma oftic ca nu ne-am calificat noi in semifinalele cupei Mikey Mouse,, jucam cu Pool si poate ii eliminam si era o finala de vis cu voi, acolo vedeam ce si cum, rivalitatea noastra pur si simplu lua foc la acel meci...
Se fac curand 4 ani de cand Utd n-a mai depasit Arsenal in clasament, se va intampla tocmai acum? Abia astept returul,, ca sa mai pot savura din asemenea derby!

9 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Daca nu te jeneaza, inseamna ca a iesit de acolo.

| Superior a răspuns:

A iesit mai mult ca sigur altfel ai fi avut parte deno usturime mare sub pleoapa. A iesit cand nu iti dadeai seama happy

| NoFeelings a răspuns:

Doamne Doamne cred că peste 20 de gene mi-au intrat mie in ochi. Ba când mă dădeam cu rimel, ba când numai stăteam. Păi încearcă să plângi. Mie așa mi-a ieșit ultima laughing