| youDAoneI a întrebat:

Hei.
S-a reportat la stiri ca Pamantul va fi lovit de un asteroid..nu stiu cum il chema...parca era ceva, gen 4000ds laughing pe 15 februarie
E adevarat? O.o
Omg. funda >>

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Dacă ar fi adevărat ce ar spune știrile astea, ar trebui să fim morți de mult timp.
Eu una nu mai cred nimic.

| mona a răspuns:

Nu cred ca e edevarat, poate ca va trece un asteriod aproape de pamant dar nu cred ca il si loveste

| Dariusuu a răspuns:

Daca ma iau dupa Andreea Esca, ar trebui sa fiu mort de mult.

P.S nu e adevarat.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

N-am mai pus in functiune televizorul de 2 luni de zile.Deci,traiesc pe sub pamant, parazit de internet sunt.Mersi de pont,acum imi construiesc buncarul, chiar daca mai am unul, fac buncar in buncar, stii tu, ca sa ma asigur.

| TheAvenger a răspuns:

Habar n-am. dar dacă o să se întâmple asta și Pământul va rezista impactului, o să fie o minune din punct de vedere fizic.

| Andries_Andra_1998 a răspuns:

Nu! Logic