| Chocolate_8650 a întrebat:

Credeti ca sfarsitul lumii va veni in 2036 cant Pamantul va fi lovit de un asteroid?straight faceMa'm speriat foarte tare cand am citit astasad

Răspuns Câştigător
| xFaith a răspuns:

Asa s`a spus ca va fi sfarsitul lumii in anul 2000 big grin. si uite traim laughing
Americanu` ala a prezis ca o sa fie sfarsitul lumii anul asta si uite! Scriu la tastatura tongue
Nu iti fa griji ca nu se va inta***a nimic.
Numai D-zeu decide astawinking

10 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Ei si tu acum.
Am citit pe net chestii mult mai naspa despre viitorul nostru pe acest Pamant.
Daca murim asta e, scapam.
Dar am citit, a aratat si la tv ca peste 30 ani se vor schimba polii Pamantului, adica unde e Polul Sud va fi Nord si invers, si iarna vor fi +30 grade celsius si vara +50 grade.
E mult mai rau pentru ca vom trai si vom suferi, daca se va intampla asa.
Dar nimic nu se stie sigur, asa a zis crestinu` ala ca acum o saptamana parca a fost sfarsitu` lumii, da` eu n`am vazut nimic, decat niste oameni agitati si prost informatistraight face

In 2012 va veni sfarsitu` lumii, eh, asta nu stiu daca e adevarat sau nu.
Ce ramane de facut e sa asteptam 2012 si sa vedem daca murim in sf lumii sau daca americanii ne arunca in aer planeta.
Ramane de vazut.
Si cu asteroidu` ala nu stiu ce se intampla.
Astept 2036.
Sau astept sa vad cum moare Obama ucis de rusirolling on the floor
laughing))
Nu te supara, ca daca vine asteroidu` ala, nu mori doar tu, murim totilaughing)
Da` sa speram ca nu.

| Danyel a răspuns:

Te-ai speriat de geaba si casa te mai sperii odata afla ca sfarsitul lumii vine in 2012.Prostii! Nu crede asa ceva ...se spunea ca va veni pe 21 iunie dar acum suntem 10 iulie si nu s-a intamplat nimic.Stai linistit nimeni nu stie cand va veni sfarsitul lumii.

| lo a răspuns:

Sfarsitul lumii vine de cand a inceput lumea, multi profeti au facut o pasiune din a descifra sfarsitul lumii cert este ca nimeni nu va sti cand va fi acest sfarsit si cum va fi...un articol complet desprea aceasta teorie aici http://lyrica-rosalyn.blogspot.com/2011/03/sfarsitul-lumii-i.html Va astept cu pareri pe site!

| Ionut6999 a răspuns:

Dragule/drago, nu crede aceste prostii laughing)), singurul ce stie este Dumnezeu, nici macar Hristos nu stie cum s-a prezis in BIBLIE. odata spuneau co sa vina in 2000, apoi in 2007, 2008, 2010, 2011 iar 2011, sunt numai PORCARII, nu-i crede

| ilika a răspuns:

Eu cred ca este posibil sa murim in orice moment, pe neasteptate, nu asa au presupus oamenii de stiinta ca in 2012 va fi, iar acum zic ca au gresit, nu in 2000, tot pe baza unor presupuneri, toti oamenii sau suit pe case, asteptandul pe Dumnezeu?! Mie mi se pare o pierdere de timp ca sa incerci sa afli cand va fi sfarsitul lumii, poate veni oricand, asa ca nu ar trebui sa asculti astea, sau mai ales sa te ingrijorezi!

| Clara20 a răspuns:

Nu va fi sfarsitul lumii! nu va veni! asta e parerea mea, eu nu-i cred pe aia care scriu pe net asta...(ei vor sa ne sperie rau )dar nu-i crede niciodata!

| porto89 a răspuns:

In 2036 o sa fii oale si ulcele. daca stii de ce esti cea mai tare!

| Vanilla_6505 a răspuns:

Dumnezeule.Astiaa sunt tampiti!laughing
Sfarsitu`lumii a fost si in 1900 ( Asaa au zis)
Si in 2000
Si Acumm In 2011 laughingrolling on the floor
Si in 2012 va fi.
Si in 2036... rolling on the floor
Serios.Nu crede ca tot ce zboara se manancalaughing
`orr fi astia destepti...
Dar nici sa ghiceasca ce va fi peste 25 de ani rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana in 2036 te saturi de trait mai ales in Romania! Si pana in 2036 exista 100% sanse ca asteroidul ala sa isi schimbe traiectoria! Ca o sa se si plictiseasca sa orbiteze asa in spatiu inca 25 de ani pana la noi! Tu nu mai fi o naiva si pune mana pe invatat ca ai altele pe cap la varsta ta!
P.S.: se scrie "cand" nu "cant". Ca nu canti nimic la ora asta! Poate prostii in momentul asta intr-adevar!

| Nick2012 a răspuns:

Se spune un asteroid va lovi pamantul dar aste se va intampla pesete 93 de ani citeşte mai multe de aici: http://www.dcnews.ro/......tul-lumii/ pun pariu că dacă asta este adevărat atunci va fi un haos total pe pamant :( :( :( foarte urat :( eu mai vreau sa traiesc cine n-ar vrea sa traiasca?