| anonim_4396 a întrebat:

Hei stie cineva ceva tigari al caror miros sa nu se simta si nici sa nu-ti ingalbeneasca degetele dar totusi sa fie tari?

22 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Electronice

| lpavel a răspuns:

NUMAI tigarile electronice!

| BizSinir a răspuns (pentru lpavel):

Pai mai erau si altele...doar ca nu erau tari.

| lpavel a răspuns (pentru BizSinir):

Nu sunt chiar atat de tari ca tigarile normale dar vei scapa de culori big grin de miros nu vei scapa, nu exista sa fumezi si sa nu ai niciuna din astea...

| BizSinir a răspuns (pentru lpavel):

;((

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru lpavel):

Ai fumat vreodata o tigara electronica sau ai fost in preajma cuiva care fumeaza asa ceva?

| lpavel a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Devreme ce raspund la intrebare tu ce crezi? Am un frate care foloseste tigara electronica! happy

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru lpavel):

Deci am intalnit 3 persoane cu trei tigari electronice diferite si am avut la dispozitie si sticluta cu care se alimenteaza tigara, am si incercat una din ele si cel putin am fost in preajma celor trei amici/cunostinte cand au fumat. Si crede-ma nu stiu ce tigari fumeaza fratele tau, dar ce miros omule? De unde miros ca fumul unei tigari obisnuite e provenit din arderea hartiei si a frunzelor de tutun maruntite din interior, tigara electronica vaporizeaza un lichid, care miros? Si logic daca te gandesti e absurd. In fine...deci fumul ala nici macar nu mai e fum e un abur.

| lpavel a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Asa e cum zici si nu are miros laughing)) Nu cumva esti racit? laughing))

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru lpavel):

Da tu crezi ca i-am intalnit pe toti in acelasi loc in aceeasi ora si fix atunci eram eu racit? Eu zic sa nu va jucati cu tigarile electronice, poate fratele tau foloseste produse nu tocmai bune sau poate cu concentratie mare si are un miros mai pronuntat, eu chiar nu glumesc am tras personal un fum dintr-o tigare din asta si nu mirosea a nimic.

| minrest a răspuns:

Scuze, tu ești persoana care întreba dacă mai este virgina, căci are relații sexuale de un an și iubitul ei nu introduce tot penisul? Mi s-a părut ca recunosc aceeași gândire.

| BizSinir a răspuns (pentru minrest):

Du-te ma si spanzura-te! faza e ca voiam sa schimb tigareile pentru ca nu vreau ca tot prostul sa-si dea seama ca fumez si voiam ceva mai discret... da pentru unii e greu de priceput se pare!

| minrest a răspuns (pentru BizSinir):

Multumesc pentru sfat. Sa nu te superi daca nu ma spanzur chiar acum imediat, dar m-am lasat de fumat de sase ani si ma simt excelent. Sarut mana.

Răspuns utilizator avertizat
| BizSinir a răspuns:

Deci, eu preferam Sunday Fantasy si din cand in cand Glamour dar m-am plictisit de ele si voiam ceva nou dar mai discred(nu pre astiu apropiatii mei de acest viciu) asadar alte sugestii?

| BizSinir a răspuns:

Pff... se pare ca va trebui sa raman la Sunday Fantasy.Sunt tari si astea, dar voiam ceva nou. sad