| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se numesc niste tigari maro care au un alt miros mai placut?

4 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

More

| Simona a răspuns:

Poate sunt trabuce din alea cu diferite mirosuri.
De exemplu mosul meu avea cu gust de ciocolata... ce faine erau!
parca imi venea si mie sa fumez unul
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blackstone Cherry sau Blackstone Vanilla. Le gasesti prin magazinele alea cu tutun in esplanadele hyper-market-urilor gen cora, carrefour, auchan. undeva la 25-30 lei pachetul. Vanilla-s cam gretoase. Cherry sunt super, miros a pipa. atentie, sunt foarte grele, trase in piept.

| mitzz2010 a răspuns:

Sunday's fantasi... si am auzit ca se gasesc la magazinul immedio din kaufland, barbu vacarescu happy