| Mayhem666 a întrebat:

Hei TPU. Am auzit un zvon cum ca 2 saptamani o sa se taie curentul. Unii spun ca doar in Romania, altii ca in Europa, iar altii ca la nivel mondial.
Voi ce credeti? E adevarat? Voi ce ati auzit?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Am auzit, e ireal cum puteti sa credeti asa ceva, e imposibil sa se taie curentul intr-o singura tara asa dintr-o data, ce sa vorbim de un intreg continent, sa nu vorbim de un intreg mapamond...planeta poate ramane fara curent doar daca se intampla ceva cataclism natural de genul bombardament cu o ploaie de meteoriti, n-are omul putere sa lase in bezna o planeta intreaga.

| Mayhem666 explică (pentru Drimmero):

La asta ma gandeam si eu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Era o explicatie... care nu ar avea legatura cu faptul ca... chiar o sa se ia curentul, deci nu are cum sa se intample acest lucru.

| Mosotti a răspuns:

E minciuna totakla, nu are nici o logica chestia asta sa pice curentul 2 saptamani, si nici nu are cum sa se intample asta.

| Dismally a răspuns:

Nu te mai lua dupa prostiile de pe internet. Cauta surse credibile pentru stiri.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

E fake news. Ministerul Apărării din Austria a făcut un plan bazat pe un scenariu ipotetic. https://editiadedimineata.ro/......n-romania/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu iti dai seama ca nu va mai fi internet, deci toate platitle cu cardul nu vor merge? Si asta e doar una dintre urmari...ne ucidem intre noi in alea 2 saptamani, omule laughing