| EuAndreia a întrebat:

Am incercat sa trimit mesaj cu numar ascuns dar am vazut ca nu se poate.Am pus mai intai *x# ceva de genu si dupa... Am vazut ca nr respectiv nu a primit mesajul si nici eu nu am primit destinatie nepermisa. Pot sa am probleme cu cei din reteaua respectiva? (Orange)

1 răspuns:
| girlgonewild a răspuns:

Nu nu este o problema cu reteaua ta sau a celorlalti si nici nu vei avea.Nici Orange si cred ca nici celelalte retele nu permit trimiterea de mesaje cu numar ascuns.Este ceva general, nimic in neregula cu reteaua/telefonul tau.