| TeREe a întrebat:

Hei TPU am nevoie de niste nume de fete si baieti pentru a scrie o compunere

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Iulia, Oana, Corina, Andreea, Florentina, Gabriela, Elena, Daniela Mihaela Anca, Sorina, Cosmina, Magda, Cristina, Marina, Marta, Mariana, Stefania, Sanda, Roxana, Georgiana, Camelia, Doina, Gina, Emilia, Claudia, Petruța, Ana. Nume de băieți, Marian, Stefan, Claudiu, Doru, Cosmin, Cristi, Cătălin, Vlad, Radu, Petru, Paul, Vasilică, Ion, Adrian, Sorin, Florin, Ionuț, Marius,

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundiță.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Caută pe Google straight face
Scrii "nume de fete" şi-ţi dă. Şi poţi alege după preferinţe.

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Azelia,Vanessa,Iulia Erica
Andrei, Octavian, Alex