| TheLittleBadGirl a întrebat:

Am nevoie de parera voastra :o3. Mai nou mi-am facut un cont pe wattpad, as vrea sa va cer parerea, cum vi se pare povestea si coperta acesteia? Accept si critici, vreau sa ma perfectionez ^_^.

Story-http://www.wattpad.com/22273904-one-love-one-summer#.Ufu P7tK8DXA

Răspuns Câştigător
| iulia972 a răspuns:

Buna! povestea mi se pare super mai ales ca sunt directioneralaughing, iar coperta pare ok.Parerea mea e sa continui, incetul cu incetul cum ai zis si te vei perfectiona.
Apropo ti-am lasat si pe wattpad parerea mea happy