| MineTugay a întrebat:

Hei TPU, am nevoie de un raspuns cat mai repede. Un numar ma dispera si vreau sa-l blochez, dar nu stiu cum. Eu am Samsung Galaxy J1, va rog frumos, daca stie cineva cum pot bloca numarul sau daca nu daca nu se poate macar o aplicatie. Va rog, dau funda!

Răspuns Câştigător
| CinVasileeee a răspuns:

Cauta toturial pe Youtube cum sa blochezi un nr degeaba iti spun ca tot nu ai sa reusesti mai bine vezi cu ochii tai cum! bafta puiule!

2 răspunsuri:
| August8 a răspuns:

Hei. Incearca asa. Apasa pe contact, si dupa ce ai apasat o sa ai sus in dreapta 3 puncte, apesi pe ele si selectezi "adaugare pe lista de respingere automata" sau ceva de genul. Sper sa fie la fel ca la mine, eu am Samsung galaxy grand prime. sper ca te-am ajutat.

| Drx_Petre_1998 a răspuns:

Nu există nici o aplicație singura soluție e să te duci la Vodafone funda?