| Eliza664 a întrebat:

Hei TPU, ce sa fac în carantina? Voi ce faceți?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil că, prin faptul că le vei căuta iti vei face si ordine in camera ta. Inteligentă miscare!

| darrio2007 a răspuns:

Parca aici era intrebare despre castile alea care ti le-a ascuns maica-ta? Te-ai impacat cu ea? Dar nici de ordine in camera nu cred ca te-ai apucat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună Maria! Daca nu le ai gasit la tine in cameră ai cautat chiar peste tot? Poate au cazut undeva sub pat sau sub dulap, cauta bine in toate sertarele in dulap, poate le ai imprumutat unei prietene, tu ce varsta ai? Căstile Sony erau mari? Sau mici?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca erau căsti tip dopuri cauta in geacă poate le ai uitat intru n buzunar ultima data cînd ai fost afară.

| SilentRain a răspuns:

Eu m-am axat pe bucatarie, vreau sa învăț mai multe și acum am destul timp sa dau foc la bucătărie

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Citesc, fac prăjituri, desenez.

Răspuns utilizator avertizat
| Kyılε a răspuns:

Salut.
Calmează-te, pentru început. E mai mult decât evident că nu ai dezamăgit-o pe mama ta, ci doar ai supărat-o. Mă gândesc că, prin dezordinea pe care ți-a creat-o, s-a gândit că le vei găsi mult mai rapid dacă te pui să îți faci ordine. Mama ta știe ce face, deși n-ar fi trebuit, totuși, să recurgă la cuvinte jignitoare. Îi va trece după ce vede că ți le-ai găsit. Spor la căutat!
Sănătate!

| Nume6 a răspuns:

Ce făceam și inainte. Stau degeaba.

| Aditu94 a răspuns:

Hei, in carantina poti sa faci multe, de ex : tik tok, ca e in voga si la moda, sa te uiti la filme, sa asculti muzica, sa citesti o carte, sa iti faci noi prieteni virtuali, sa iti comanzi chestii de pe internet, sa te joci jocuri video, sa te ocupi de scoala, sa iti pui in ordine viata. Eu in carantina asta am facut, ce am specificat. Ganduri bune si linistite sa ai.