| qVlad12 a întrebat:

Ce naspa este in carantina, nu-i asa? Voi ce faceti pentru a va ocupa timpul?

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Citesc, scurm pe Netflix, iar mai citesc, mai fac ceva de mancare, citesc.
Pfff...am terminat cartile de pe E-book; trebuie sa mai descarc vreo cinspe!

| Adry05 a răspuns:

Numa eu n-am nicio treabă? laughing stau cu prietenu meu și e vis, el încă lucrează și în timpul cât el nu e îmi fac pentru facultate teme, licență, citesc, mă uit la seriale, fac curățenie
cu el mă joc pe calculator, stăm la povești, ne uităm la stand up, filme sau seriale, gătim, vorbim cu prieteni comuni pe conferință, ne jucăm cărți, îl mai învăț engleză
Mie-mi trec zilele foarte repede, dacă aș putea să și ies liniștită la plimbare chiar n-aș avea nicio treabă

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mie nu îmi ajunge timpul, așa că nu pot să înțeleg ce e aia? Cum adică, să îți ocup timpul. Problema ta este că ai nevoie de ceva ca să îți ocupi timpul. Așa ceva nu există dacă îți iei viața în serios.
Mesaj privat și îți umplu eu timpul.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Declaratii pe proprie raspundere, in general thinking
Am o casa in afara orasului, fug acolo ca sa mai respir.

| SilentRain a răspuns:

Fac mâncare, momentan e activitatea mea principala laughing

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Cânt, citesc, scriu, învăț spaniolă și mă joc jocuri la nimereală, tu?

| lalaura94 a răspuns:

Acum urmez un tutorial online pentru specialitatea mea, dupa care planuiesc sa urmez un curs tot online sa-mi iau si licenta. In rest, jocuri si filme.