| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU!
Ce mai faceti? Sunteti bine? Ati trecut cu bine peste aceasta perioada de carantina?
Va pup!;*

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai tocmai ce am luat micul dejun, citeam ceva in timp ce beam un cappuccino.

Da, am trecut cu bine, nici nu am simtit ca este carantina sau ceva :/

Dar intrebarea mai buna este: ce faci tu?

| liliana77any a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pe acasa, cu munca si examenele. Nu prea multe.

| DoarBogdan a răspuns (pentru liliana77any):

E... hai ca este vacanta. P2 incepe de saptaman viitoare thinking

| mentholinks a răspuns:

In mare parte da. Am facut gauri in buget.

| Apokales a răspuns:

Uite, ce sa fac, somez in continuare. Sunt bine si... am fost in carantina?! Mie de ce nu mi-a zis nimeni asta?
Ouu... si eu pup happy.

| liliana77any a răspuns (pentru Apokales):

Perioada aceea de izolare si mai ales ca acum este iarna si frig si nu putem iesi din casa prea mult.
Roaga-i pe prietenii tai sa fie putin mai activi sis a te caute mai des.winking

| Apokales a răspuns (pentru liliana77any):

Sunt vexat peste limite. Chiar sugerezi ca as avea prieteni?! Zi-mi ca faci misto.