| x2LoveMyWorld a întrebat:

Am o mica-mare problema.Nu imi suport colegii de clasa.Sunt mult prea copilarosi si ma calca pe nervi, ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Andrutzikka a răspuns:

Bună! Şi eu am câţiva colegi care sunt prea enervanţi şi fiţoşi etc. Eu îţi propun să nu îi bagi în seama. Atitudinea lor e aşa doar ca să se bage şi ei în seamă cu unii. Stai acolo în banca ta şi concentrează-te pe învăţat şi alte chestii pentru că te enerveyi chiar fără niciun motiv! Sau, mai e o cale : încearcă să îţi faci prieteni din alte clase, chiar şi din clasa ta dacă încerci să îţi faci o prietenă /amică şi in cel mai bun caz, să vă şi înţelegeţi şi să lase toate pretenţiile de divă. Sper că te-am ajutat! O săptămână placută îţi doresc!

2 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Muta-te in alta clasa din semestrul 2.

| chitaramea a răspuns:

Depinde si ce clasa esti poate ai norocul sa scapin de ei in curand