| anonim_4396 a întrebat:

Ma enerva un tigan azi rau si de multe ori ma calca pe nervi ce sa fac sa il bat sau nu mentionez ca el cunoaste mai multi decat mine! Nu mai suport.

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Ăsta este cel mai deştept lucru pe care-l poate face un român la el în ţară în faţa unei minorităti? Să înghită absolut orice,de frică?

Referitor la întrebare, dacă îl iei şi-l bati bine, ca pe şniţele, aşa, cât să-l ţii în spital 2-3 săptămâni, nimei din "neamul lui" nu va veni peste tine. Ţiganii sunt foarte fricoşi, şi au tupeu doar atunci când nu întâmpină rezistenţa din partea celui pe care-l agresează. Dacă-l calci bine pe cap (la propriu), n-o să te mai supere.

9 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu te pune cu tiganii! ei sunt foarte uniti si tot neamul lor vor veni peste tine si familia ta.
Sa il eviti si sa-l ignori, asta este cel mai destept lucru ce poti face.

| evenso a răspuns (pentru Woodenpints91):

Inseamna ca nu ai vazut/auzit inca multe despre tigani.
Violenta va agrava situatia, asta este parerea mea, daca tu ai alta parere spune-i celui care a postat.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru evenso):

Ăsta este cel mai deştept lucru pe care-l poate face un român la el în ţară în faţa unei minorităti? Să înghită absolut orice,de frică?

Referitor la întrebare, dacă îl iei şi-l bati bine, ca pe şniţele, aşa, cât să-l ţii în spital 2-3 săptămâni, nimei din "neamul lui" nu va veni peste tine. Ţiganii sunt foarte fricoşi, şi au tupeu doar atunci când nu întâmpină rezistenţa din partea celui pe care-l agresează. Dacă-l calci bine pe cap (la propriu), n-o să te mai supere.

| TheBlueWolf a răspuns:

Tiganii prospera in tara asta deoarece li se permite. S-a format o idee cum ca ei ar fi stapanii si gata ne plecam in fata lor. Eu iti recomand sa il ignori deoarece este cel mai bine in raport cu legile noastre imbecile, nu ai voie sa bati un om care a intrat peste tine in casa ca esti amendabil in cel mai bun caz sau poti sa faci puscarie in functie de cat de mult sta respectivul (agresor la randul sau) in spital. Asta e, eu iti propun sa ii transmiti un mesaj : " Nu o mai duceti mult tigani nenorociti.Vine noul ordin mondial si o sa ardeti ca sobolanii". Cat de curand toti o sa plateasca in fata legii la fel ca si hotii nenorociti din politica vinovati pentru distrugerea acestei tari. Asadar doar rabdare, in curand o sa ii privim pe toti arzand la propriu deoarece se apropie un genocid. (Am avut acces la multe dosare pana in prezent si iti pot confirma 99% ce am spus). Astept cu nerabdare purificarea acestei tari. Dar orice asteptare este rasplatita de obicei.

| anonim_4396 explică (pentru TheBlueWolf):

Asta este cel mai bun raspuns multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am ajuns la capatul rabdari.

| catalynx a răspuns:

Te inteleg ca si eu trec prin asa ceva cel mai bine e sa il lasi fara masele in gura. Romanii printre tigani numi viata grea duc asa ca trebuie sa-i exterminam neaparat ca nu se mai poate.

| thefighter1 a răspuns:

Te rog eu mult, bate-l, da sa-l bati calumea, sa te tina minte

| xForSmile a răspuns:

Nu-l baga in seama, treci pe laga el ignorandu-l! Asta o sa-l scoata si pe el din minti! Prefate ca faci ceva cand este el pe langa tine si sa nu te uiti la el deloc, prefate ca nu e acolo.

| Simionescu_Gabriel_1980 a răspuns:

Prietene, si mie imi e frica de tigani dar am auzit de la mai multi ca ei de-aia se iau de nou fiindca stiu ca le aratam frica cel mai bun sfat al meu e sa il bati cu propriile lui armehappy