| Anca357 a întrebat:

Am o "problema", eu sunt o persoana mai timida. rusinoasa, un pic dificila, nu prea comunic, etc. Ce as putea sa fac sa nu mai fiu asa? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| unprietenaproape a răspuns:

Sa ai incredere in tine

3 răspunsuri:
| BeckhamRZM a răspuns:

Să comunici mai mult, da știu că sună ciudat. Dar, așa este. Să ieși mai mult, să faci ceva BUN să ieși în evidență, complicată ești. Îmi place.;-x
# Te aștept cu un mesaj în privat, să vedem cât de timidă ești.batting eyelashes. și nu, nu-s disperat. rolling on the floor

# Serios acum, chiar aștept mesaj.
Uite, rușinea asta pe care o ai nu e normală din punctul meu de vedere. Ar trebui să-ți fie rușine să nu înjuri de față cu cineva mai în vârstă, sau să faci vreo prostie și să-ți fie rușine, sau să comentezi la cineva mai în vârstă (nu-s comunist). Dar, rușinea asta, nu are niciun rost.
Timidă, da, așa sunt și eu în unele situații. De multe ori, nu spun nimic nici eu și chiar mi-aș dori. Până când apare un subiect de vorbă sau mă bagă cineva în seamă, e perfect. Îmi dau drumul la vorbă și e perfect. Dificilă, așa să rămâi. Ești perfectă așa, serios. Cu comunicarea e mai aiurea, ar trebui să faci mai mult în privința asta. :*

| Anca357 explică (pentru BeckhamRZM):

Cati ani ai?

| BeckhamRZM a răspuns (pentru Anca357):

16 ani, privat mai multe.