| Anonima543m a întrebat:

Hei TPU, aseara am avut un cosmar ciudat rau, am visat ca eram intr-o curte cu multi oameni si un bebelus, bebelusul intrase in casa cu mama lui si in momentul ala a luat casa aceea foc si era totul negru foc si ferestre fara geam. In momentul ala iesise mama copilului cu el in brate si era ars pe maini si la fel si ea.(montionez nu m-am uitat la filme horror si nu am nici ganduri la chestii d-astea) ce credeti ca inseamna cosmarul asta? Am inteles ca nu e bine sa ai vise cu bebelusi imi puteti spune de ce nu e bine sa inteleg? Dau fundita:*

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am inteles ca nu e bine sa ai vise cu bebelusi. Cine decide pentru tine, ce e bine i ce e rău, în legătură cu ce fel de vise produce creieul tău?

| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Nu trebuie sa iti faci griji ca visele nu reflecta realitatea.
De obicei visele sunt determinate de starea ta de spirit si de lucrurile ci care iei contact in timpul zilei.
Cosmarurile sunt determinate de o stare de anxietate, stres sau oboseala.

| carevaescu a răspuns:

Visele nu au nicio legătură cu realitatea obiectivă. Stai liniștita ca nu înseamnă nimic