| simplegirl2 a întrebat:

asteptati >Craciunulsimtiti atmosfera aceea frumoasa?

65 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Simt ca o sa ma ingras careva kg si atata tot, in rest la fel, nu am iubita desi nu am cu cine sa colind Timisoara si noaptea ea sa fie craciunita eu mos craciun, in rest sanatate, cei dragii sa fie si ei sanatosi si asta e cel mai important

| Darkmagic a răspuns (pentru RAY):

Ho,ho,ho!
Te-a cuprins spiritul sarmalei, Ebenezer. big grin
Daca ierti ceafa de porc si lasi negativismul, sunt convins ca gasesti o timisoreanca nurlie, ochioasa, atee...si cum mai vrei tu.
Iti doresc sincer sa treci in 2018 alaturi de o femeie...dar mai trebuie sa te schimbi si tu, ...ca raman cu "doritul". happy

| SkandallKamataru a răspuns (pentru RAY):

Lasa mane, scoti 200 de lei si mergi la c*rve laughing

| RAY a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Jesus,nu ca e post, pacatosule, eu nu merg la alea
1, nu am banii, trebuie sa imi platesc impozitele la sf de an
2, asta nu ar rezolva nimic
3, mereu mi am dorit o fata sincera, serioasa cu care sa fac ceva serios
4, ce ma fac daca ma virusez cu vreo boala?

| SkandallKamataru a răspuns (pentru RAY):

Daca te virusezi asta e rolling on the floor Faci cate 5 partide pe zi cat timp mai ai de trait si aia e rolling on the floor Macar te-ai simtit bine.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Il astept, ca vreau sa treaca mai repede laughing
Vreau repaosul ala din februarie pana in aprilie, cand nimic nu mai misca, pentru ca oamenii normali nu mai au bani. Dar eu am bani, si iau concediu day dreaming

| simplegirl2 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Dar unde lucrezi?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru simplegirl2):

La un hotel.

| Drimmero a răspuns:

E o zi care oricare alta Craciunul pentru mine, farmecul din copilarie nu mai exista.

| simplegirl2 explică (pentru Drimmero):

Depinde...daca ai familia si prietenii dragi e frumos happy

| 1231242 a răspuns (pentru Drimmero):

Big likeeehappy

| Drimmero a răspuns (pentru simplegirl2):

Fiecaruia ne lipseste cate ceva de care am vrea sa ne bucuram in momentele frumoase, acel 'ceva' reprezinta o importanta mai mare decat sarbatoarea-n sine.

| Drimmero a răspuns (pentru 1231242):

A fost doar o parere sincera de-a mea/

| 1231242 a răspuns (pentru Drimmero):

A fost un like sincer.

| anonimg a răspuns:

Daca nu merg cu colindul, pentru mine nu mai exista craciunul! happy tongue

| mentholinks a răspuns:

Desigur. Mai ales ca ma voi intretine cu 2-3 craciunite.

| Nemessys a răspuns:

Nu

| GoldenZenith a răspuns:

Nu. laughing Mă gândesc doar la mâncare. Nici macar zăpadă nu am.

| simplegirl2 explică (pentru GoldenZenith):

happy nu prea e zapada=nu atmosfera. farmec sad

| GoldenZenith a răspuns (pentru simplegirl2):

Asta este sad

| simplegirl2 explică (pentru GoldenZenith):

Bine ca este mancare din belsugwinking

| Denision a răspuns (pentru simplegirl2):

Tu imi pari cunoscuta laughing
Pacat ca nu pot sa iti trimit mesaj

| simplegirl2 explică (pentru Denision):

Da serios? mie nu

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ca sa vezi cat sunt de atent, iti fac un cadou warm-up de Craciun: zapada de pe masina mea smug
Dar te rog sa o iei repede, ca trebuie sa plec cu masina.

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Sigur ca da! Asta ar însemna să îmi dai jumătate de cadou, cealaltă jumătate ar fi să mănânci tu toată zăpada de acolo în toate ce faci flotări. Sau nu, că nu te lasa burtica. Mă mai gândesc eu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Am zis ca e un cadou de incalzire. Restul la craciun.
Si sa stii ca fac flotari phbbbbt
Iar am scos limba cu bale blushing
Vezi ce faci cu ganditul ala, sa nu-ti sabotezi creierasul nedormit no talking

| LoveSleep a răspuns (pentru GoldenZenith):

După ce te-a refuzat Drimmero, normal că te gândești doar la mâncare.

| Drimmero a răspuns (pentru LoveSleep):

Te-ai lovit la cap,, prietene, de tot ma aduci pe mine in toate discutiile?
Ti-ai creat niste obsesii asupra mea/

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Iar faci pe îngrijoratul? Daca îți păsa cu adevărat, nu îmi făceai cadoul ala ci un masaj.
P.s balosule

| GoldenZenith a răspuns (pentru LoveSleep):

Hai, mai, mai schimba placa! Esti plictisitor. Așa vrei tu sa menții relația noastră vie?
Si ca sa îți zic un secret, nu eu am fost cea refuzata.
Puuup

| LoveSleep a răspuns (pentru Drimmero):

Eu te fac mare alfa și tu așa îmi mulțumești?

| Drimmero a răspuns (pentru LoveSleep):

Degeaba daca nu ma injuri ca sa apara si Coquina impreuna cu Locomotivoi,, ca sa va spuneti impreuna doleantele impotriva mea.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Dar am nevoie si de tine, ca sa-ti fac masajul.
Daca nu ai sta prin toate crasmele pana dimineata, ti-as mai face (si tie) cate ceva whistling

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu știi să mă ții lângă tine, ce să-ți fac? sad
Si nu "toate", doar una. Una și bună whistling

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Daca ai impresia ca ultima bodega descoperita de tine nu e pe GPS-ul meu, te inseli.
Nu am venit sa-ti stric cheful in ultimele seri, ca am fost si eu nitel ocupat whistling

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

1. Nu mai da din casa și nu mai speria fata, ca altfel o sa fii la dieta fara sa vrei.batting eyelashes
2. Baby, știi că tu ești bomboana de pe coliva, nu fi bleg!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Daca dieta aia inseamna si ca in sfarsit O SA IMI GATESTI CEVA COMESTIBIL, da, vreau!
Mi s-a mai promis ca o sa ajung componenta a salamului, dar asa ceva, nu. Termino, ca ma faci sa par atat de dulce! blushing

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Mâncarea mea e fără pereche, de aia ai și burtica aia din ce in ce mai vizibilă.
Și mă refeream mai degrabă la dieta "strigatului", sufăr și eu în același timp, dar pentru a te educa pe tine ce nu fac eu. blushing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ce nu faci? Nu vrei sa renunti la programul tau "fara frecventa" din casnicia asta sad
Mancarea ta si-ar gasi si ea pe cineva, daca ar fi in rand cu lumea whistling

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Si nici macar nu mi-ai atras atentia ca am mancat cratima de la "termin-o".
Ma simt al nimanui... sad

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Oricum nu mă asculți. sad Eu sunt cea a nimănui din povestea asta crying

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Naspa, ce sa zic laughing
Acasa e caldut, liniste, am pus manelele să cantă, si o sa dorm pe diagonala in patul nostru, ca de obicei day dreaming
Ti-am zis ca avem totusi si parti bune, nu? Daca ai da cu aspiratorul cand vii, ar fi perfect.

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Poate ai ghinion si te trezești cu mine peste tine. In casa, ma refer.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu l-as considera ghinion whistling
Stiam eu ca n-ai sa rezisti, cand auzi de manele!

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Corect! Pt tine, nu. Pt mine, da crying

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ghinion ai avut cand am stat eu deasuprabatting eyelashes
Acum nu prea mai ai motiv sa te plangi.

| CleanHeart a răspuns:

Da inca o simt si asta datorita persoanelor minunate langa care traiesc happy

Răspuns utilizator avertizat
| drutzix a răspuns:

Nu, dar sper sa ninga pana la Craciun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Pacat ca nu ninge.

| francut a răspuns:

De prea mult timp au aparut decoratiunile, brazii, etc. Trebuiau sa apara dupa 15 decembrie. Deja m-am plictisit de ele. Nu mai simt farmecul sarbatorii. Si nu numai eu.

| BIoody a răspuns:

Da, miros de zapada, brad si portocale,, culori multe, luminite de brad sau in geam, rosu pe mos cracila, si muuulte cadoooouriii laughing) si cantece cand eram copil colindeee... ahh ce vremuri big grin Dami fundita magica pls :3

| VictorFenrir a răspuns:

Nu,nu astept craciunul, mi-e indiferent daca vine sau nu.
Care atmosfera a craciunului? Exista asa ceva?

| Adiadictie a răspuns:

Nu

| xByte a răspuns:

Sincer sa fiu nu ma simt asa incantat ca in anii precedenti. In orasul in care ma aflu nu a nins, ceea ce este un minus cand vine vorba de atmosfera, brad si decoratiuni pentru acesta nu am, iar chiar si daca as avea nu as putea sa impartasesc experienta cu familia mea deoarece eu sunt aproape dar departe fata de membrii acesteia (stam in aceeasi casa, dar nu ma simt atasat de ei, prefer singuratatea). Singurul lucru ce ma mai introduce temporar in atmosfera Craciunul ar fi melodiile specifice acestei sarbatori.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Da, o simt adanc (ce gresit a spunat asta).

| simplegirl2 explică:

Va cunoasteti personal GoldenZenith si NoTurbinaNoGood? Imi place cearta"(daca pot sa o spun as) voastraca doi indragostiti de abia casatoriti! happy

| GoldenZenith a răspuns (pentru simplegirl2):

El? Este viitorul meu soț. Nu vrea să recunoască, bolovanul.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru simplegirl2):

Exact asta e problema, suntem doi fost indragostiti, de abia casatoriti.
Nu o asculta pe ea, de la 'substante' a inteles ca o intrebi de "noul ei", adica viitorul. Eu sunt actualul, din pacate sad
Parea atat de cuminte, era chiar finuta. Dupa nunta, am realizat ca de fapt m-am facut coleg de camera cu un dealer. Toata noaptea lucreaza, ziua doarme (nu neaparat acasa), umbla mereu cu sacose ciudate si nu am voie sa pun intrebari.

| Denision a răspuns:

La mine este deja zapada happy

| simplegirl2 explică (pentru Denision):

Fain: sper sa fie si la mine pana atunci

| gabbyella200051 a răspuns:

Vine vacanta si da il astept cu grag. In Moldova a nins deja asa ca ne distram

| TudorSmantana a răspuns:

DIn cauza Parlamentarilor care castreaza legile justitiei nu am mai simtit nicio magie.Va invit pe toti sa protestam in piata Victoriei.

| SilviuAndrei742829 a răspuns:

Mie imi place de Craciun Bradul

| Dreea01 a răspuns:

Sa zicem ca Da!