| BiscuiteeeMoale a întrebat:

Hei TPU care e faza cu schimbatu status :-l? Daca schimb status cuiva acea pers. poate sa afle ca eu am fost?:-l [ps. nu am de gand sa fac asa ceva dar sunt curioasa daca se poate afla:-l] FUNDA

Răspuns Câştigător
| PeQe a răspuns:

Nu, n-are cum sa afle! Oricum daca vrei sa faci asta, grabeste`telaughing in cateva zile, din cate am inteles, o sa se faca un program pentru rezolvarea tampeniei asteia happy

2 răspunsuri:
| Tuitiiii a răspuns:

Nu happy persoana respectiva primeste un mesaj de la un id fals gen ''leana27'' dar nimeni nu afla ca tu esti happy fundita?

| tyger a răspuns:

Gasesti solutia pentru a rezolva aceasta problema aici: http://www.ystatus.ro/status-changer-solutie-ymland.php