| andreeamarasabina a întrebat:

Hei TPU credeti ca exista vreo sansa sa il fac pe mircea solcanu sa se indragosteasca de mine eu il iubesc foarte tare si mi se pare ca e un barbat bun

3 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Sa te imbraci in barbat, poate ajuta daca il imiti, sanse sunt dar trebuie sa recunoastem ca mici, exista zidul ala de orientare sexuala care il indeparteaza un pic de femei

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi ăla e homo ce vrei cu el? Poate o operație te ar ajuta să îi fi pe plac.

| GirlLăvHell a răspuns:

Pacat ca e gaylaughing