| adrili10 a întrebat:

Hei TPU daca caut de exemplu sa cumpar un microscop de pe ori ce site si dau add in cos sau cumpara produs l-am cumparat.

Răspuns Câştigător
| Tamas122 a răspuns:

Daca ai dat doar add in cos sau cumpara nu inseamna ca l-ai si cumparat. Mai urmeaza sa te duci la pagina unde este cosul sa completezi adresa curierul si modalitatea de plata apoi la final se mai apasa un buton de genul "trimite comanda" sau "finalizare comanda"

2 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Buna!
Da,inseamna ca l-ai cumparat.
Pa, pa!

| adrili10 explică:

Adica nu trebuie sa scrii e-mail sau ceva de genu numar de tell?