| anonim_4396 a întrebat:

Daca comand un produs de pe Okazii.ro si este teapa iar eu am dat banii, pot lua banii inapoi?!
Fundita happy

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Numai poti lua banii inapoi....okazii.ro este un site de anunturi, nu un site de cumparaturi!
Site-ul nu isi asuma responsabilitatea pentru tranzactiile frauduloase...asta tine de useri!
Tu poti doar sa faci o plangere la politie pentru escrocherie... dar slabe sanse sa iti recuperezi banii!
Pentru asta e bine sa cumperi de pe okazii numai de la cumparatori cu ratingul mare!
eu perosonal cumpar de mult timp de pe okazii... dar nu mi-am luat teapa pentru ca mereu cumpar de la user cu rating de peste 90 %
Si tu ar fi trebuit sa faci la fel

| ViVi99 a răspuns:

Din pacate nu mai poti lua banii inapoisad Indicat este sa nu faci comenzi online pentru ca asa iti pot lua toate datele tale:adresa, email, nr de telefon etc si nu este deloc bine! Fii atenta si nu mai comanda de pe net

| M1rIfiC a răspuns:

Si eu am luat de pe Okazii.ro dar nu a fost teapa. Dar daca e teapa nu mai poti lua bani inapoi...tonguebig grin... funditaaa