| bulineneserioasedecicolata a întrebat:

Dau funda:*. Stiu ca pare cam penibil dar va rog ajutati-ma :*
Ce intrebari sa ii pun "lui" pe ask cu anonim ca sa imi dau seama daca ma place sau nu? P.s eu il plac foarte mult :* Fara raspunsuri gen"Spune-i in fata ca il placi"

3 răspunsuri:
| mssch a răspuns:

Intreaba-l ce culoare a parului ar dori sa aiba iubita lui, culoarea ochilor etc. si vezi daca iti face profilul. Asa vezi daca se gandeste la tine sau daca esti iubita perfecta pentru el.

| Michiko a răspuns:

Intreaba-l daca are prietena sau daca ii place de cineva... apoi sa dea 3 detalii sau calitati ale ei. vezi daca te incadrezi big grinwinking

| LookAtMeNow a răspuns:

Intreaba-l: ce parere are despre X, Y, Z si despre tine big grin