| JuliaR a întrebat:

Hei, TPU! E cineva la Universitatea Crestina Dimitrie Cantemir, Bucuresti, pe engleza-spaniola? as vrea si eu sa stiu cam ce se face si cateva pareri. mersi!

Răspuns Câştigător
| crisxd a răspuns:

Ahhh sunt la mtc big grin

| JuliaR explică (pentru crisxd):

Foarte tare.big grin oricum eu mai am ceva timp pana atunci.
tu esti la timisoara? ca am intrat pe google si parca asa scria big grin

| crisxd a răspuns (pentru JuliaR):

Bucuresti. big grin

| JuliaR explică (pentru crisxd):

Asa, ca intre prieteni laughing:*

6 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Intra pe google cauta siteul universitatii si ai toate informatiile

| JuliaR explică (pentru doc69):

Am intrat, e normal sa scrie numai de bine si cat de minunat e. dar voiam sa aflu cateva pareri din partea celor care sunt sau au fost acolo.

| doc69 a răspuns (pentru JuliaR):

Scuze nu am inteles eu bine intrebarea ta