| RarD a întrebat:

HEi TPU! Erau mai demult un serial de desene animate, pe National Tv. Se difuza in week-end, dimineata. Era vorba despre un tip blond care omora fantome si monstri. Imi spuneti va rog cum se numea serialul? Funda si vot fiecarui raspuns

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Din ce mi-ai spus eu nu mă gândesc decât la Yu Yu Hakusho şi Inuyasha, dar ăştia nu îs blonzi. Poţi să revi cu mai multe detalii despre desen? Cu siguranţă te pot ajuta dacă eşti puţin mai explicită.
Bye!

| RarD explică (pentru anonim_4396):

Sunt baiat, ce naiba.

| ezequl a răspuns:

Salut
Si eu imi amintesc de serial.Este vorba despre "Martin Mystery".