| CSL a întrebat:

Hei, TPU. http://visadolescentin.blogspot.ro/acesta este blogul meu. Am nevoie de parerile voastre :D

6 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Este un blog interesant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.Ai un blog foarte frumos şi îmi place cum scrii. Dacă vrei poţi să încerci să scrii ceva pe Wattpad, ca să primeşti mai multe păreri, sfaturi.

| CSL explică (pentru anonim_4396):

Multumesc. O sa incerc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am mai vazut atatea tigari de la politist adjectiv dar e asa senzual

| 12AA a răspuns:

Hei bună, ai un blog foarte frumos :*tine-o tot aşa, dar '' Ha! Obsedată după romanele lui George Sand; în fiecare seară fac sport pe muzica rock.'' nu se vede si nici la arhiva cate postari sunt... happy multă baftă :*

| CSL explică (pentru 12AA):

big grin Merci...chestia cu george sand etc era o descriere de pe google+...