| FataInebunitaDupaCiocolataAlba a întrebat:

Imi puteti spune daca a-ti avut povesti de dragoste pe metin laughing? Daca da povestiti-le :X Cea mai romantica are fundalaughing

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

Multe iubiri se leaga pe internet pana la urma. Un vecin de-al meu a cunoscut o fata pe jocul asta, si ca sa vezi, s-au indragostit, vorbeau la telefon in fiecare zi, a mers asa ceva timp, doar ca el a fost "un porc".

Eu de exemplu, am cunoscut o fata foarte speciala, chiar aici pe TPU.

| FataInebunitaDupaCiocolataAlba explică (pentru DEBrown):

Dragut happy Macar cineva care nu-si dovedeste prostia comentand aiurea la o intrebare nevinovata.

20 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Da în viața de zi cu zi nu vă mai place... ce face tehnologia asta din voi, copii, noii generații

| FataInebunitaDupaCiocolataAlba explică (pentru Azµre):

OMG! Cine a zis ca nu ma place in viata de zi cu zi nimeni. Sti ceva comentarii ca astea duc site-ul de rapa. Ce naiba nu va simtiti voi bine daca nu va postati prostiile pe care le numiti "punct de vedere". Nu cred ca daca ai juca un joc online si ai sta q o fata sau un baiat 1 an de zile alfand mai multe lucruri si intalnindu`l chiar in persoana cunoscandu-l cu adevarat ai mai comenta ampulea.

| Azµre a răspuns (pentru FataInebunitaDupaCiocolataAlba):

Învață să vorbești românește mai mult de 14-15 ani nu ai... Numai o minte bolnavă poate gândi cum o faci tu.

| FataInebunitaDupaCiocolataAlba explică (pentru Azµre):

"Învață să vorbești românește " Hai nu ma inebuni. Ce? Vorbesc in rusa cumva? Sau din cauza micilor mele greseli neintentionate nu poti sa deduci nimic din ce am scris. Atata poate mintea ta aia "sanatoasa" [ rolling eyes ]?
" mai mult de 14-15 ani nu ai " si aici te inseli laughing am doar 13. Poti face misto pe seama asta cat vrei deoarece nu mi-e rusine de varsta mea.
Si la faza cu mintea bolnava nu-i asa ca te caracterizai chiar tu ca altfel nu-mi dau seama cum ai putea constata o gafa ca asta, dar ma rog din raspunsurile tale e ceva normal sa jignesti prosteste.

| Azµre a răspuns (pentru FataInebunitaDupaCiocolataAlba):

Dacă la 13 ani vorbești de povești de dragoste pe metin, în viața de zi cu zi ce faci?!, calculatorul ăsta va tâmpit de tot...

| FataInebunitaDupaCiocolataAlba explică (pentru Azµre):

Auzi bai asta? Urasc oamenii gen tu deoarece trag concluzii pripite ca niste ' destepti '. Cine naiba ti-a zis tie ca as face eu ceva ca asa ceva in viata de zi cu zi. Eu nu am avut prieten in viata mea, nu am sarutat in viata mea, nici macar pupic pe obraz, am ignorat toti baietii ce-mi zambeau sau se dadeau la mine din faptul ca sunt extrem de exagerat de timida si prin faptul ca nu ma simt pregatita si tu imi vii mie cu reprosuri din astea din cauza unei intrebari nevinovate. Eu curaj am doar in metin2 si doar pe mess sa vb ca de la egal la egal cu un baiat pe care-l cunosc in nici-un caz fata in fata [ bine depinde si de baiat ca nu sunt chair asa nebuna ].
Recunosc ca pc-ul m-a cam intors pe dos dar mi-am revenit de cateva luni in coace si nu-i mai dau prea mutla importanta. Asa ca data viitoare cand comentezi te rog sa o faci gandind de 10 ori inainte pentru ca ai putea face pe cineva sa se simta prost ca in cazul meu straight face sunt mai proasta si pun la suflet orice k.k.t din asta.

| Azµre a răspuns (pentru FataInebunitaDupaCiocolataAlba):

Eu zic să lași jocurile stupide gen metin și altele... deja aceste jocuri și socializarea pe internet te-a schimbat... Părinții ar trebui să-ți facă un program la calculator. La 13 ani ai tupeul astă să știi că mai târziu nu-ți va mai merge ca acum.

| LostInBubble a răspuns (pentru FataInebunitaDupaCiocolataAlba):

Are dreptate, degeaba nu iti dai seama. Peste jumatate din intrebarile de pe TPU sunt puse de niste copii care nu au apucat sa isi scoata capul afara pentru ca stau pe jocuri si pe siteuri de socializare.
Problema sta in felul urmator: daca ti-ai revenit, de ce cauti povesti de dragoste din jocuri? Si de ce jumatate din copiii care posteaza nu au curajul sa scoata doua vorbe din gura?
Calculatoarele va omoara pe toti, si apoi plangeti ca sunteti timizi.

| FataInebunitaDupaCiocolataAlba explică (pentru Azµre):

1. M-am lasat de metin de 1 an deja. Da, m-au schimbat mult dar mie mi se pare ca in bine, inainte cand eram o prostuta si o naiva si ma ducea toata lumea cu zaharerul eram prea de tot acum numai sunt chiar asa [ ma rog asta nu poate fi cauza chiar a internetului poate m-am mai copt eu putin la minte dar mrgstraight face]. Mama mea fiind plecata nu are cum sa-mi stabileasca program. Ea mi-aa bagat net mai mult sa vb la web. Tata n-am. Bunicamea o avea ea 60 dar ma tot sacaie la cap si imi face program dar cuum nu prea ii dau importanta nu conteaza pentru mine ce spune ea. Restul familiei, ei bine nici de ei nu tin cont. Doar parerea mamei o ascult de aceea m-am si lasat de metin straight face. Da la 13 am tupeu si imi convine. Macar pe net sa-l am rolling on the floor

| FataInebunitaDupaCiocolataAlba explică (pentru LostInBubble):

Legat de primul paragraf din comentariul tau as vrea sa spun ca am scos si eu de mult capul afara.
Si la faza cu revenitu' si povestile ei bine ma amuz si eu sa vad care e situatia cu altii, nu ca as fi innebunita dupa metin si povesti dar vroiam sa vad si eu cam cati fani are metinul. Nu am pus intrebare din ceva serios dar nici la raspunsuri d'astia nu ma asteptam.
Si pe mine nu m-a omorat si nu o sa ma omoare niciodata ceva asa stupit precum calculatorul. Nu sunt dependenta de el si nu belesc ochii NonStop la el. Adica am si eu viata proprie, am scoala si teme, am prietene cu care mai ies, am si treaba [ bine acum ca a venit vacanta am imi mult timp ].
Nu ma afund intr-un joc asa mult.

| LostInBubble a răspuns (pentru FataInebunitaDupaCiocolataAlba):

Ai grija pe cine jignesti doar, deoarece te faci de ras singura. happy

| FataInebunitaDupaCiocolataAlba explică (pentru LostInBubble):

Te referi in general? Pnetru ca daca te referi la adresa ta nu prea inteleg deoarece nu te-am jignti happy

| FataInebunitaDupaCiocolataAlba explică (pentru LostInBubble):

Aha.
Oky atuncihee hee

| Azµre a răspuns (pentru FataInebunitaDupaCiocolataAlba):

Mentin, World Of Warcraft, și multe alte jocuri asemănătoare, au distrus și distrug vieți eu zic să renunți la aceste căcaturi de jocuri pentru binele tău. Deja aberezi prea mult pentru o fată de 13 ani. La vremea mea copii de vârsta ta își știau unde le este locul, în ziua de azi, sunteți din ce în ce mai neastâmpărați și tari în gură.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca la tine totul se amesteca, exact ca in postare.Jocuri,povesti...

| LostInBubble a răspuns:

laughing pe metin mai? chiar in halul ala ai ajuns?

| Diiaaa_3397 a răspuns:

Pai da... ne-am cunoscut mai bine am facut schimb de iduri m-a dus la un hotel am facut un copil si dupa aia m-a lasat cu burta la gura si a plecat acasa la el sa joace metin...straight face baa puneti ba limita de varsta ca prea multi isi fac de cap pe site asta!

| FataInebunitaDupaCiocolataAlba explică (pentru Diiaaa_3397):

Eram sigura ca o asa zisa isteata ca tine va comenta aiurea. Auzi draga, n-ai somn la ora asta si te-ai gandit sa comentezi prosteste cu un aer ironic tampit pentru a te da inteligenta sau asa e firea ta mai increzuta. Ce carpa! straight face