| anonim_4396 a întrebat:

:* Sarbatori Fericite :*
De ceva timp m-am apucat de un canal de YT in care postez videoclipuri realizate de mine in jocuri ca sims2/sims3.
V-as ruga sa-mi spuneti sincer, daca merita sa continui sa fac astfel de videoclipuri (e un fel de pasiune pentru mine) : http://www.youtube.com/watch?v=hXVlbgX2Xws acesta este un link spre cel mai recent videoclip, pe care l-am postat chiar azi!
Ce parere aveti? E dragut? Vreau pareri sincere. Multumesc:*
P.S: Nu vreau sa fac NICI UN FEL DE PUBLICITATE. Pur si simplu vreau sa ma lamuresc daca ii place cuiva ceea ce fac si daca merita sa continui, deoarece dureaza EXTREM de mult sa realizezi un astfel de videoclip si este o mare bataie de cap, care, pe mine, ma pasioneaza. Va rog, pareri sincere si fara jigniri! :o3 Multumesc :o3

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Cine s-ar uita la un clip din Sims cu o muzică nasoală despre crăciun pe fundal?
Risipă de spațiu virtual.

| Alexinho94 a răspuns:

Da, mie imi place si cred ca ar trebui sa continui. Sincer, continua!
Bafta!