| Finetti1313 a întrebat:

Stiam de un fel de conditie pentru fumatori, ceva de genul ca trebuie sa fumezi 5 tigari pe zi ca sa fi numit fumator. Bullshits. Are cineva idee de ce spun? Cand intri în categoria fumatorilor?

1 răspuns:
| Vanqu1sh a răspuns:

Fumezi? O faci zilnic? Nu conteaza ca sunt 2 -3 -5 tigari, fumezi, esti un simplu fumator.Eu am fumat 8 ani si obisnuiam sa fumez minim 30 de tigari pe zi, poate in zilele in care eram bolnav copt fumam sub 20, in rest slabe sanse. Deci eram un fumator inrait laughing. PS. De la Craciun nu am mai pus gura pe ele big grin, inca imi fierb plamanii!